Напередодні дня Валентина чернівецька артистка поділилася своєю історією кохання


Олеся – яскрава творча особистість, яка легко підкорює серця людей своїм потужним голосом. Вона є солісткою духового оркестру «Буковина» Чернівецької обласної філармонії. До того ж уміло передає свої секрети виконавської майстерності вихованцям вокальної студії «Іскра» і успішно поєднує усе це із обов’язками мами та дружини. Як це їй вдається і де віднайшла свого принца – не менш зіркового і титулованого спортсмена Сергія Гоменюка – у відвертій розмові із нею.

Об этом сообщает Руспрес

- Олесю, розкажи, будь ласка, про знайомство зі своїм теперішнім чоловіком Сергієм: де, за яких обставин?

- Познайомилися ми на дні народження спільного друга. Сергій прийшов у моє життя у найскладніший з його періодів. Він показав мені світ в інших фарбах, надихнув і подарував крила.

- Які були перші думки: більше сподівалася на дружбу, чи одразу промайнула між вами якась іскра?

- Перше, що спало на думку це: «такий вихований, красивий, ввічливий, спортсмен, без шкідливих звичок... Ото якій-небудь дівчині пощастить». І цією дівчиною стала я (усміхається, — авт.).

Насправді не сподівалася ні на що. Просто було дуже приємно спілкуватися, теми зароджувалися самі собою. Ми в перші дні нашого знайомства переписувалися у соцмережі аж до самого ранку. Було відчуття, ніби знаємо одне одного все життя, ніби ми давні друзі, які давно не бачились і ніяк не можуть наговоритися (усміхається, — авт.).

«Він вміє смішити мене аж до сліз»

- Чим, якими рисами характеру, Сергій полонив?

- Усім. Він мій ідеал чоловіка. У ньому поєднуються краса зовнішня із красою внутрішньою. А ще ми з ним дуже схожі. Спочатку, коли лишень познайомилися, у мене виникало враження, ніби ця людина читає мої думки! Аж настільки ми схожі. У нас однаковий смак, подобаються ті самі речі, обоє любимо подорожувати, легкі на підйом, обоє трудоголіки і лідери, обоє цінуємо сім’ю понад усе, обоє творчі натури, незважаючи на те, що Сергій професійний спортсмен, а я професійна співачка. А ще він вміє смішити мене аж до сліз (усміхається, — авт.).

«Він освідчився на мій день народження і зробив це на висоті 300 м над землею на повітряній кулі»

- Як відбувалося освідчення, ти одразу сказала «так»?

- Він освідчився на мій день народження і зробив це на висоті 300 м над землею на повітряній кулі. Це було дуже романтично! Він зумів у тому маленькому кошику, в якому ми летіли, сховати букет троянд майже мого зросту. І звісно, відразу сказала «так». У мене просто варіантів більше не було (усміхається, — авт.).

- Чи виснажує спільний побут, як розподіляєте між собою хатні обов’язки?

- Звичайно, бувають періоди, коли побут і робота дуже сильно нас виснажують. У такі моменти ми стараємося знову згадати про романтику і спільне дозвілля, яке приносить нам приємність. Важливо і те, щоб не забувати розмовляти і обговорювати всі теми, що турбують.

Хатні обов’язки ділимо відповідно до ситуації. Якщо втомлена, то Сергій миє посуд чи прибирає у хаті, і навіть може приготувати вечерю. Ну а якщо я повна сил та енергії, то порядок у домі — моє заняття. Люблю створювати затишок в оселі. Для мене це чистота, коли пахне смачненьким і лунає дитячий сміх.

«Він завжди вселяє у мене віру і допомагає в усьому, він із сином — моє натхнення»

- Чи вдається вам доповнювати одне одного у кар’єрі?

- Не знаю стосовно доповнення, але щодо підтримки, то однозначно! Жодне велозмагання Сергія не проходило без моєї присутності і вболівань, і жодна важлива подія в його житті чи роботі не минає без мене. Так само Сергій підтримує мене у моїй творчості, і готовий їхати зі мною хоч на край світу. Після народження сина я вийшла на роботу через два місяці. І Сергій всюди їздив зі мною, доглядав нашого сина. Він завжди вселяє у мене віру і допомагає в усьому, він із сином — моє натхнення.

- Як змінилося ваше життя після появи сина? До якої професії зараз він більше тяжіє?

- Те, що наше життя змінилось — це однозначно. Я не кажу, що воно стало легшим, бо тоді б я збрехала. Дитина — це велика відповідальність. Але однозначно воно стало повним і щасливішим. Ми дуже хотіли дитину. Наш Сергійко, а точніше Сергій Сергійович (так ніжно всі називають нашого сина), — це дитя великої любові, він навіть родився в п’ятницю, в день Венери — покровительки любові.

Дитина змушує тебе працювати над собою, вчитися і ще раз вчитися, нагадує тобі, що щастя в простих речах. Він — це ми, але в більш досконалій версії.

Йому подобається як співати, так і кататися на велосипеді. Дуже сильно любить пилососи ти. Одне словом, він такий самий трудоголік, як і ми з Сергієм. Ким він стане, коли виросте? Важко сказати. Але ми знаємо точно, що виросте він ЛЮДИНОЮ, і професія буде за покликом душі. Принаймні ми докладемо максимум зусиль до цього.

«Коли зустрічаєш істинну любов, то у тебе не трусяться коліна, а навпаки — ти відчуваєш повну гармонію в собі»

- Поділіться секретами: як поєднувати романтичне кохання і водночас маневрувати поміж можливих життєвих суперечок?

- Секрет простий: розмовляти одне з одним. Не надумувати собі нічого, а просто сісти і поговорити. А ще спробувати поставити себе на місце свого партнера, зрозуміти, чому саме так, а не інакше, він вчинив.

А головне, не забувати, що ти любиш цю людину, і можеш її втратити будь-якої миті.

Не варто бути гордим у стосунках, але й не можна давати себе принижувати.

Дуже важливо, щоб у парі була повага одне до одного, взаємопідтримка і взаєморозуміння. І це не просто слова. Це дії і вчинки, це слова та думки.

Ми — споріднені душі. Правду кажуть, що коли зустрічаєш істинну любов, то в тебе не трусяться коліна, а навпаки — ти відчуваєш повну гармонію в собі. Так і в нас, коли ми тримаємось за руки, то всі проблеми здаються несуттєвими і дрібницями. Головне, що ми є одне в одного. Жінка повинна надихати і вірити у свого чоловіка, а чоловік повинен своєю ласкою, опікою і турботою дарувати їй крила.

Приблизно за такими принципами ми живемо.

- Олесю, головне питання — як ти, молода мама, встигаєш бути чарівною і мультифункціональною викладачкою-артисткою?..

- Я не знаю, як я встигаю. Напевно, стараюся не витрачати свій час даремно, а все-таки з користю. Дуже важко поєднувати все. Доводиться бути і дружиною, і мамою, і артисткою, і педагогом, і психологом, і кухарем, і домогосподаркою, і освоїти ще чимало професій. Звичайно, без підтримки мого чоловіка та батьків, я б не впоралася. Вони дуже допомагають і мотивують мене.

«Не забуваємо казати, як сильно кохаємо одне одного, і як цінуємо все, що у нас є»

- Як із Сергієм надихаєте одне одного? І яке спільне дозвілля допомагає відновлювати сили?

- Надихаємо одне одного своїми успіхами, своїм особистісним ростом. Нам завжди є про що поговорити. І звісно, надихаємо своєю любов’ю. Не забуваємо казати, як сильно кохаємо одне одного, і як цінуємо все, що у нас є.

Над стосунками треба працювати щодня, щогодини і щохвилини. Лише тоді вони приноситимуть щастя і гармонію у ваше життя.

Будь-яке спільне дозвілля відновлює сили. Ми підзаряджаємо одне одного особливою енергією, яку не здатен дати ніхто інший.

Спілкувалася Ольга ШУПЕНЯ


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/interview/naperedodni-dnya-valentina-chernivecka-artistka-podililasya-svoeyu-istorieyu-kohannya-384636”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя