Студенти-медики відвідали дитячий будинок в Івано-Франківську

Студенти Івано-Франківського національного медичного університету вдруге відвідали дитячий будинок. Цього разу це був будинок сімейного типу по вулиці Богдана Лепкого в Івано-Франківську. Тут живуть 11 дітей віком від 6 до 17 років.


Майбутні медики зібрали також і допомогу – продукти харчування, засоби гігієни, канцелярію, одяг. Вони провели цікаві розвиваючі ігри, які дітки вперше відкрили для себе. Об этом сообщает facebik24.in.ua со ссылкой на СМИ.

Враження після відвідування особливі, розповідають студенти. У будинку сімейного типу діти дуже привітні, виховані та щирі. Окрім навчання у школі, вони відвідують спортивні секції з гімнастики, боксу, займаються танцями та малюванням, інформує прес-служба ІФНМУ

"У буденній рутині ми забуваємо, що можемо зробити багато добрих справ та послужити потребуючим. Люди замикаються в собі, в своїх клопотах і проблемах, і, як наслідок, не помічають потреб своїх ближніх, – говорить ініціатор події студент Віталій Попик. – Тому ми, студенти, хочемо хоч трішки це змінити, виходимо зі своєї зони комфорту. Справжній християнин вміє побачити і допомогти тим, хто в потребі. Служіння іншим – це найтриваліше щастя для людини".

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/studentymedyky_vidvidaly_dytyachyy_budynok_v_ivanofrankivsku_75192.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя