Житомирська організація «Солдати Миру» відзначила Міжнародний день миротворців ООН

Делегація Житомирської обласної організації учасників миротворчих операцій «Солдати Миру» взяла участь у відзначенні Міжнародного дня миротворців ООН. Святковий день пройшов під девізом «Разом за мир» – саме ці слова є символічними сьогодні для усього українського народу.

Урочистості проходили 30 травня в м. Харкові, в Національній академії Національної гвардії України.

До славетного навчального закладу завітали більш ніж 300 гостей. Серед них школярі, курсанти, учасники громадських організацій та об’єднань і, звичайно ж, миротворці та ветерани з усіх куточків України.

До уваги гостей було представлено виставку сучасної та раритетної зброї, деякі зразки зброї були створені ще у 18-му сторіччі; фотовиставку із світлинами миротворчої діяльності, зробленими, починаючи з 1992 року, коли перші військовослужбовці незалежної України вирушили у першу місію з підтримання миру у колишній Югославії.

З привітальними словами виступив голова Житомирської обласної організації учасників миротворчих операцій «Солдати Миру» полковник запасу Коробцов Сергій Васильович, якій підкреслив, що Житомирські миротворці - в авангарді учасників АТО. З п’яти Героїв України десантників - 4 представляють Житомирщину.

Напередодні, 29 травня, Житомирська делегація провідала Харківській військовий госпіталь, де передала привітання та продуктові набори від земляків-житомирян військовослужбовцям Житомирської області.

Велику допомогу в забезпеченні подарунками наших поранених та хворих земляків надав колектив головного управління Пенсійного фонду України в Житомирської області. Також Коробцов С.В. зазначив, що поїздка в Харків відбулася за сприянням декількох відомих житомирських підприємців.

Показовими виступами на плацу Академії гостей привітали: вихованці харківського десантно-спортивного клубу «Маргеловець», учасники громадського об’єднання «Гвардія» м. Кременчук, група спеціального призначення командно-штабного факультету Національної академії та парадний розрахунок з карабінами СКС та шаблями офіцерськими. Виступи постійно супроводжувались гучними оплесками.

«Щороку наш навчальний заклад вшановує миротворців. Декілька десятків наших військовослужбовців побували в місіях ООН. І по сьогоднішній день сім офіцерів виконують завдання з підтримання миру у країнах світу. Мені дуже приємно, що цього року саме на території Національної академії проводиться загальноміський захід з нагоди свята. Миротворці – це досвідчені люди, які покликані навчити зростаюче покоління оберігати мир у всьому світі і в Україні також. Зі святом!», – з такими словами відкрив урочисту частину заходу начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Володимир Пеньков.

Источник: “http://zhzh.info/publ/4-1-0-7722”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя