ЧуМайдан. Дуби. В добру путь.

Останнімчасом в Україні напередодні запеклих боїв за президентську булавухазяйчиками реєструються чимало одноденних «хвірм»- нових громадськихструктур, партійок, об’єднань. А ще влада, як гарний цвинтарний служка,опісля помпезних галюциногенних поховальних вистав з відкриттязаупокійних меморіалів, зайнялася розкопуванням могил і реанімацієюмертв’яків - не пропадати ж добру. Тим паче, коли партійні грошідавлять у стегно, їх потрібно терміново витрачати і потреблювати. Томуй реставруються навіть невеликі «хвірми»-покійники, які спочиваютьмертвим сном від виборів до виборів.

20-го лютого надвечірмені зателефонував якийсь чолов’яга і втаємниченим голосом повідомив:«Завтра у житомирському телецентрі відбудеться зібрання КиївськогоМолодіжного об’єднання «Земляцтво Житомирян», на якому будуть присутнімер міста Житомира Віра Шелудченко та депутат Верховної Ради ПавлоЖебрівський.»

Дуже мені схотілосяпоставити цим людям декілька незручних запитань, тому й відвідав святезібрання. Про що не шкодую, бо насміявся досхочу, а тепер будутьреготати й декілька мільйонів українців. Крізь сльози, звичайно.

Почалосявелике зібрання після 12 години дня. В президії засіли головаоб’єднання Щербина Петро та перший заступник Тужик Володимир.


На фото: Велике мегагалактичне зібрання.

Мійколега почав було вголос рахувати присутніх по головах. Довелосявгамовувати: «Тихіше, це ж не барани!» Нарахували голів, разом зжурналістськими, ледве 40 з гаком. Все дійство нагадувало кіно пробойову комсомольську юність. Подумалось про президіум: «Щось тут нетак, чогось не вистачає. А-а, завжди ж на трьох «соображалі». Третьогоне вистачає». Але молодь традицій не забула. До президії запросилитретю особу, Валентину Левченко, віце-президента МГО «Земляцтвожитомирян» (Міжнародної Громадської Організації, не плутати зміжгалактичним об’єднанням), яка винесла з собою і виставила нааукціон, або, пробачте, для загального огляду, гарний, грошовитоговигляду і солідного розміру, не помаранчевого кольору, чумайдан.Який біля столика президії органічно доповнив картинку «на трьох».Запрошені журналісти ламали голови та билися об заклад: що ж у тому чумайдані- гроші, закусь, вибухівка чи вибухалово?


На фото: "Все своє ношу з собою". Чумайдан виставлено для загального огляду.

ЧуМайданні виступи

Біля чуМайдану - голова:

«… треба, треба завітати у будинок-інтернат…

… проводити фестивалі, конкурси…

… за всі роки ми зібралися вперше…»

На фото: Біля чуМайдану - Валентина Левченко:

«… Житомирщина- постачальник керівників вищих органів влади України (авт.-який сором);

… бажаю, щоб умайбутньому у вас була тільки одна проблема- як знайти вільне місце уцій залі» (авт.- не хвилюйтесь, проблем не буде).

ВалентинаПетрівна прочитала вголос вітального листа від Павла Жебрівського,депутата ВР України і президента всесвітнього (майже вселенського) ГО«Земляцтво житомирян»:

«… ви наша зміна, майбутні керівники, представники влади(!)»

На фото: Біля чуМайдану - віце-президент Анатолій Бачинський:

Анатолій Михайлович розповів про надзвичайно активну чуМайданну діяльність об’єднання:

«…за останні 10 років ми зібралися вперше (!);

… для участі запрошувалося більше 100 осіб;

… працювати будемо краще, щоб це було не «з-під палки» (що,біс в ребро?-авт.).

На фото: Біля чуМайдану - Марія Власенко, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації: "Слово вилетіло з голови!"

Цитати з виступу: «…нашаБатьківщина там, де поховано не одне покоління наших батьків, пращурів(авт.-хочу у Німеччину, на Батьківщину);

…анаша Мала Батьківщина - там, де пупи поховані, так говорять у нас наЧуднівщині (цікавий обряд поховання- «пупи в землю», а рештки куди? Ті,що нижче та вище пупа? Ось, виявляється, звідкіля родом ман’яки фредікрюгери - з чуднівської «Вулиці В’язів» Житомирського району - авт.);

… молодіжне об’єднання«Земляцтво житомирян» стане найбільш потужною організацією у світі(авт.- авжеж, Н’ю- Васюки, за 10 років жодного разу зібратися неспромоглися, та й є вже найпотужніша, «….ЄЦ» прозивається, запитайте умера Житомира Віри Шелудченко);

... довга пауза, потім «...слово вилетіло слово з голови» (авт.- і не повернулось, воно ж не горобець).

Біля чуМайдану- конферансьє, пробачте, голова:

«…З Житомирської мерії нікого немає, повідомили, що всі на лікарняному- і мер, і заступники» (авт.- без коментарів);

… але один таки прийшов!!! Сюравчик Микола Кирилович!!! Прошу!!!»;

Дуби! В добру путь!

На фото: Біля чуМайдану- Микола Сюравчик, начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю (авт.- київська громадська організація - це питання внутрішньої політики Житомирської ОДА? Яка ціна питання?):

Цитати з виступу: «…я не з мерії, я з ОДА Житомирської області;

… підписана угода про співпрацю»

На фото: Біля чуМайдану - Петрович Василь Сергійович, голова Коростенського відділення МГО:

Голова згадав про деякі дитячі інтернати району і кількість дітей в них (авт.- сотні скаліченних дітей як досягнення влади?)

Цитати з виступу: «... відвідуємо дітей один раз на рік у день Святого Миколая…;

... ми насадили по всій області дуби, щоб дубові гаї шуміли. В добру путь!»

На фото: Біля чуМайдану - дуже радий лікар Бричнік Віталій, голова Чуднівського осередку (авт.-там, де Вулиця В’язів, де «пупи в землю», а зуби й щелепи- голові осередку):

Цитати з виступу:

«… починавлікарем-стоматологом у Житомирі, потім працював у Чуднові, у Києві,знову 10 років у щелепно- лицьовому відділенні у Житомирі…;

... я радий, що є молодіжне відділення…;

… дуже радий, що був на засіданні у Києві;

… дуже радий;

... дуже - дуже радий - радий!"

Під "феніта-ля", як у давні добрі компартійні часи, за лаштунками «накривали поляну». Знайомі звичаї, естафету майбутнім керівникам держави успішно передадуть. Чи порозливають?

P.S. Перед початком дійства журналістам надали інформаційні матеріали під назвою, пробачте, я не жартую, «Сценарний план».

«В добру путь, … дуби.» Що у столиці, що у провінції…

Віктор СвободаИсточник: “http://zhzh.info/publ/21-1-0-867”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя